Henkilökunta

Päivi Turunen

Johtava työterveyslääkäri
ext-paivi.1.turunen@sok.fi

Liisa Häkli

Työterveyslääkäri
ext-liisa.1.hakli@sok.fi

Tuija Turunen

Vastaava työterveyshoitaja
Poissa työstä 1.8.2024 saakka
tuija.turunen@sok.fi

Jaana Taskinen

vv. vastaava työterveyshoitaja/työkykyasiantuntija
jaana.taskinen@sok.fi

Asta Tirkkonen

Työterveyshoitaja
asta.tirkkonen@sok.fi

Laura Harakka

Työterveyshoitaja
ext-laura.1.harakka@sok.fi

Jonna Hartikainen

Työfysioterapeutti
jonna.hartikainen@sok.fi

Markku Niemi

Työfysioterapeutti
ext-markku.1.niemi@sok.fi

Anni Narsakka

Työterveyspsykologi
anni.narsakka@sok.fi

Käytämme työterveyshuollon lähetteellä yhteistyökumppaneita laboratorio-, kuvantamis-, erikoislääkäri- ja asiantuntijapalveluissa.