Irmeli Tikka

Johtava työterveyslääkäri, Työterveyshuollon erikoislääkäri

irmeli.tikka@sok.fi

Pirjo Jokela

Työterveyslääkäri, Työterveyshuollon erikoislääkäri

pirjo.jokela@sok.fi

Tuija Turunen

Vastaava työterveyshoitaja

050 349 5769

tuija.turunen@sok.fi

Jaana Taskinen

Työterveyshoitaja

050 417 8961

jaana.taskinen@sok.fi

Eveliina Repo

Työterveyshoitaja

050 301 0659

eveliina.repo@sok.fi

Sanna Timberg

Työterveyshoitaja

050 301 0659

sanna.timberg@sok.fi

Kirsi Roivainen

Työfysioterapeutti

050 575 3419

kirsi.roivainen@sok.fi

Käytämme työterveyshuollon lähetteellä yhteistyökumppaneita laboratorio-, kuvantamis-, erikoislääkäri- ja asiantuntijapalveluissa.